Svíčky, co dávají smysl

  

Tento krásný projekt vznikl s jediným cílem, připomenout lidem, že mohou vnější svět, ale i svůj vnitřní, začít více vnímat, spojit se s ním a především jej využívat ke svému užitku.

 

Mocné rostlinné esence použity v našich produktech, se snoubí s dalšími přírodními materiály tak, aby vytvořily něco jedinečného, zdravotně nezávadného, i šetrného k naší planetě.

 

 

svicka

Podpora českého řemesla

Dnešní masová strojová výroba postupně likviduje poctivé řemeslné práce. Práce zkušených mistrů a jejich, v některých oblastech, umění pozvolna zaniká. My kráčíme opačným směrem. Rádi bychom našimi výrobky připomněli krásu českého řemesla a oživili jeho tradice.

Když jsme se rozhodovali, s čím spojit čistotu a ušlechtilost přírodních náplní našich svíček, nemuseli jsme dlouho přemýšlet. Ručně foukané české sklo je klenot, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Vyhledali jsme ty nejlepší v oboru českého sklářství a rozhodli se vzájemnou spoluprací toto krásné české řemeslo podpořit.

svicka

Ekologie a obnovitelnost zdrojů

Všechny použité materiály jsou vybírány dle nejpřísnějších ekologických požadavků, které sami stanovujeme našim produktům. Všechny použité komponenty jsou 100% recyklovatelné a při jejich výrobě byl kladen důraz na obnovitelnost zdrojů a celkovou udržitelnost našich výrobků.

svicka

Přírodní esenciální oleje

Jsem jedním z mála světových výrobců, kteří pro své produkty využívají čisté přírodní rostlinné esence, které jsou blahodárné pro naše tělo i mysl. Díky ryze přírodnímu složení se jedná o bezpečný produkt pro Vás i Vaše domácí mazlíčky.

Esenciální oleje jsou voňavé poklady rostlin, které ukrývá rozmanitá a nádherná příroda. Lidstvo se od nepaměti zabývalo získáváním těchto klenotů a využívalo jejich blahodárné účinky. Bohužel, moderní svět tyto vůně přetvořil v něco nepřirozeného, v syntetické napodobeniny, díky kterým si dnes spousta lidí nevybaví opravdovou podobu patřičné vůně.

Přírodní vůně nám poskytují zklidnění, útěchu či radost. Dokáží nás ukolébat ke klidnému spánku, ale také nabít pozitivní energií. Jejich mísení je alchymií, kterou se zabýváme od samého počátku našeho projektu. Vůně vytváří silné emoční pouto. Je jako stroj času, který Vás dokáže během okamžiku přenést k Vašim nejkrásnějším vzpomínkám.

svicka

Sójový vosk

Svíčky jsou vyrobeny a ručně plněny 100 % přírodním, geneticky nemodifikovaným, sójovým voskem. Jedná se o zcela obnovitelný, ekologicky nezávadný produkt, vyráběný z oleje sójových bobů. Díky čistotě a nezávadnosti sójového vosku nedochází k uvolňování přebytečných škodlivých látek do ovzduší.

svicka

České sklo

Jedinečné kusy českého skla mají své osobité kouzlo. Svou důvěru jsme dali sklárnám bratří Jílků, kde zkušení mistři během několika okamžiků vdechnou život naším představám. Zdobení sklenic provedené při výrobě a přírodní barvy skla jsou pouze třešničkou na dortu tohoto často opomíjeného českého umění.

svicka

Dřevěný knot

Široký dřevěný knot vytváří krásný pronikavý plamen. Jeho jemné praskání evokující atmosféru hořícího krbu navodí uklidňující hřejivou náladu a přinese ještě větší požitek z hořící svíčky.

Jednotlivé knoty jsou pečlivě kalibrovány tak, aby svíčka rovnoměrně vyhořela a vy si mohli nerušeně užívat veškeré obsažené vůně na maximum.

Zpět do obchodu